W naszej szerokiej ofercie znajdziesz akwarium z wyposażeniem, które świetnie sprawdza się na każdym etapie przygody z akwarystyką. Każdy zbiornik Juwel to ponadczasowe wzornictwo, zaawansowana technika i staranne wykonanie. Oferujemy akwaria o szerokości od 60 do 150 cm, które różnią się pojemnością od 60 do 450 litrów – wybierz duże lub małe akwarium, które sprosta Twoim wymaganiom.

Wszystkie nasze akwaria są zbiornikami zamkniętymi. Akwarium z pokrywą pozwala zapobiec nadmiernemu odparowaniu wody, a także zabezpiecza ryby przed wyskoczeniem. Dodatkowo oświetlenie umieszczone pod pokrywą nie męczy wzroku, a zamknięta konstrukcja jest też środkiem bezpieczeństwa przed zwierzętami domowymi oraz dziećmi. Każdy zestaw to:

Akwarium, pokrywa oraz belka oświetleniowa

 Akwarium jest wykonane ze szkła FLOAT, wraz z dolną ramką zabezpieczającą, umożliwiającą łatwe ustawienie zbiornika bez potrzeby dodatkowego wsparcia. Belka oświetleniowa LED zapewnia doskonałą jasność i wzrost roślin.

Filtr

Odpowiednio dopasowany do danego litrażu, wydajny i niezawodny, umieszczony w rogu akwarium zapewnia optymalny obieg wody. Ten wewnętrzny filtr tworzy serce każdego zestawu JUWEL. Jednocześnie jest najbezpieczniejszym sposobem na filtrację wody w zbiorniku

Grzałka

Zapewnia właściwą temperaturę w zbiorniku. Doskonale osadzona w ciągu strumienia przepływu wody w systemie filtracyjnym, dodatkowo jej umieszczenie wewnątrz filtra sprawia, że jest zupełnie niewidoczna.

Szafka pod akwarium

(opcjonalnie)

Perfekcyjnie dopasowana, dzięki niej Twoje akwarium będzie umieszczone na solidnej podstawie. Ta para będzie również perfekcyjnie zgrana wizualnie, gdyż szafka jest tego samego koloru i wzoru co akwarium.